Онлайн радио #radiobells_script_hash
Лучший сайт, набор минималки за пару минут, до 100 рублей за час - рекламодателям очень дешевая реклама, торопись не теряй время.

Бесплатная реклама рефералы заработок

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Бесплатная реклама рефералы заработок » Общий форум » Наклеювання етикето


Наклеювання етикето

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Всім привіт! Мені треба дізнатися де можна придбати пристрій для наклеювання етикеток? Просто у нас воно зламалося і бажано його було б замінити ще кілька років тому. Так ось де його можна знайти?

0

2

Взагалі ви можете подивитися таке обладнання онлайн, а якщо бути точніше знайти самого виробника. А потім вже і вибирати конкретну модель.

0

3

Як я зрозумів ви говорите про етикетирувальне обладнання, я кілька днів тому його якраз купував. І знайти перевіреного виробника онлайн було не складно https://balenko.com/uk/product-category … ladnannya/ замовив етикетирувальне обладнання і залишився задоволений своїм вибором. Так як мені сподобалося і якість і вартість, набагато краще етикетирувальне обладнання ніж було.

0


Вы здесь » Бесплатная реклама рефералы заработок » Общий форум » Наклеювання етикето